image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10

Nová dozorčí rada Diakonie Valašské Meziříčí

Pověření dozorčí rady Diakonie Val. MeziříčíV neděli 23. února proběhlo pověření členů nové dozorčí rady sloučeného střediska Diakonie Valašské Meziříčí.

Dozorčí rada je kontrolním orgánem střediska. Dohlíží na činnost správní rady a na veškerou činnost střediska.
Diakonie Valašské Meziříčí má nyní tři partnerské farní sbory, čtvrtým partnerským sborem je Východomoravský seniorát. Farní sbory ve Stříteži nad Bečvou, na Velké Lhotě a ve Valašském Meziříčí vyslaly do dozorčí rady po dvou členech, Východomoravský seniorát (VMS) také dva členy, přičemž jeden z nich je zaměstnancem střediska. Pověření vykonal v neděli 23. února 2020 v evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí br. farář Vladimír Kopecký, který je členem Dozorčí rady Diakonie ČCE (celé Diakonie ČCE). Za sbor ve Stříteži n. B. jsou členkami dozorčí rady Jitka Bajzová, DiS. a Ruth Kopecká. Děkujeme jim za jejich dobrovolnou práci a přejeme jim, aby ji konaly rády.